Naše začátky

Od roku 2015 se věnujeme s velkou péčí sušení ovoce. Nejprve jsme začínali sušit z našeho domácího sadu, který patří mému dědečkovi. Postupně jsme rozšiřovali naše dodavatele. Veškeré suroviny pečlivě kontrolujeme, procházejí pouze ručním zpracováním a vždy pečlivou kontrolou.

Magické datum 11.11. 2015, v tento den oficiálně zahajujeme podnikání pod značkou Semické sušené ovoce. V začátcích dodáváme pouze na regionální trh.

Současnost

Dnes již připravujeme rebrand na Usušeno. Zaměřujeme se stále na zdokonalení výrobních technologií. Přísně dbáme na kvalitu a snažíme se o vždy perfektní servis. K našim referncím patří dnes již velcí hráči na trhu, ale jistě chápete, zatím nebudeme prozrazovat, vždyť to je naše know-how. V současné době nabízíme variabilitu obalů, včetně možnosti větších vakuovaných obalů dle trendu " přines si vlastní obal"

Připravujeme také možnost spolupráce s reklamními agenturami, kde bychom rádi nabídli možnost našeho sortimentu do segmentu dárkůči malých svačinek. Pokud budete pravidelně sledovat naše sociální sítě dozvíte se vždy přesně a včas vše potřebné o námi chystaných novinkách.

Budoucí vize

Nyní jednáme o případné spolupráci také mezi příznivci alternativní léčby, jelikož víme, že mlsat se dá i zdravě. Tady se kloníme ke znalostem tradiční čínské medicíny. Také pro vás připravujeme kalendář akcí, které budou probíhat v letních měsících. Pokud tuto akci navštívíte budete mít jediněčnou příležitost nejen ochutnat naše produkty, ale také dobroty, které umíme připravit ze sušeného ovoce.

Štěpán

Štěpán Serbus

ZAKLADATEL A MAJITEL

Jsme tady pro vás, budeme moc rádi za vaše náměty k vylepšení. v případě zájmu o spolupráci či dotazy nás neváhejte kontaktovat! Váš tým USUŠENO vám přeje mnoho krásných zážitků.